Dowozimy Pizzę także na Dąbie

Pizza to Twoje ulubione danie i stale starasz się szukać nowych pizzerii? A może szukasz nowych smaków Pizzy we Wrocławiu w okolicy Mochobór mały Muchobór duży? Dobra wiadomość jest taka, że od niedawna Pizza Express dowozi swoje dania także na Muchobór. Zastanawiasz się jak złożyć zamówienie? Wystarczy kliknąć poniższy link i wybrać z menu pizzę lub inne danie np. zapiekankę, tortille. Wybór należy do Ciebie!

Zamów Pizzę Online


W naszym menu nie brakuje pozycji, których nie znajdziecie w żadnej wrocławskiej pizzerii serwującej Pizzę. Jedną z takich pozycji jest hit tego roku - Pizza Bandita. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników włoskiej pizzy. Sam ją poleca nasz szef kuchni. Jest to pizza z szynką, salami, bekonem, tabasco i włoskimi ziołami.

Dostawa na Muchobór zajmuje zwykle około 35 minut. Wszystko oczywiście zależy od pory dnia i natężenia ruchu zarówno na drodze jak i w naszej Pizzerii. Zapewniamy jednak, że warto poczekać tę chwilę dla tak obłędnie dobrych włoskich smaków. Czekamy na Twoje zamówienie z niecierpliwością.